Fabrika dhe prodhuesit e blloqeve gome të personalizuara të Kinës së zezë |Mbreti gome

Bllok gome i personalizuar i zi

Përshkrim i shkurtër:

Linjat e prodhimit të gomës

King rubber është prodhuesi kryesor i produkteve të gomës me porosi për tregun industrial. prodhimet tona inovative të prodhimit që plotësojnë standardet më të larta të cilësisë për produktet e gomës OME. ne ofrojmë një sërë tregjesh duke përfshirë OEM, tregjet e shpërndarjes industriale dhe angazhimin për përsosmëri për çdo projekt. Kompletuar me përvojën dhe njohuritë tona për industritë që ne kemi, sigurohuni që projekti juaj i gomës së derdhur ose të ekstruduar të përmbushë ose tejkalojë pritshmëritë tuaja. ju lutemi na telefononi ose dërgoni me e-mail sot për të parë se si mund t'ju ndihmojmë.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Vështrim i përgjithshëm

Detaje të shpejta

Emri i produktit: Gomebllokoj Ngjyrë: E zezë
Fortësia: 70 BregA Numri i modelit: OEM
Përfundojë sipërfaqe: I qetë, pa plasaritje dhe çarje Certifikimi: ISO9001/TS16949
Materiali: Gome PPAP: në dispozicion
Vendi i origjinës: Kina Ningbo    

 

Aftësia për furnizim

Aftësia e furnizimit: 500000 Copë/Copë në muaj

Paketimi & Dorëzimi

Detajet e paketimit: e brendshme është qese plastike, e jashtme është kartoni, ose me porosi sipas kërkesës tuaj
Port: Shanghai/Ningbo Kinë
Koha e drejtimit: Në varësi të numrit të produkteve

27 BLOK1

26 BLOCK

525

Bllok gome i personalizuar i zi

 

Artikulli Bllok gome i personalizuar
Materiali NR, NBR, SBR, CR, EPDM, TPR, TPU, Silikoni, ACM, FVMQ, FKM/VITON, FFKM, HNBR, PU etj.
Fortësia 20-90 bregu A ose sipas kerkeses tuaj
Temperatura e punës -70~250℃ ose sipas kërkesës tuaj
Madhësia/Ngjyra Madhësia dhe ngjyra mund të personalizohen sipas vizatimeve ose mostrave tuaja.
Toleranca e madhësisë si kërkesën tuaj
Trajtim sipërfaqësor Sipërfaqe e lëmuar ose mat dhe mund të stampohet me logo etj.
Avantazhi Rezistenca e vajit, rezistenca ndaj ultravioletit, rezistenca ndaj temperaturës, rezistenca ndaj ozonit, rezistencë ndaj tensionit të lartë
Metoda e përpunimit Kompresim, Ekstrudim, Injeksion, Injeksion i lëngshëm silikoni
Aftësitë prodhuese Gama e gjerë makinerish duke përfshirë 100T, 150T, 200T, 250T, 300T, 400T dhe 800T
Certifikimi ISO9001, TS16949, FDA, RoHS, Reach (mund të ofrohen mostra falas për testim)
Jeta e mykut 500,000 të shtëna ose 1,000,000 të shtëna
Kaviteti i mykut Një zgavër ose shumë zgavër
Tarifa e mykut Për pjesët e personalizuara ne duhet të bëjmë myk për të dhe ju duhet të paguani tarifën e mykut.
Kallëpi ju përket juve dhe ne do ta ruajmë mirë për përdorim herën tjetër.
Rrjedha e punës Hapi 1: Hapni një kallëp të ri sipas vizatimeve ose mostrave tuaja
Hapi 2: Prodhoni mostra për konfirmimin tuaj
Hapi 3: Organizoni prodhimin masiv pas miratimit tuaj
Paketa Çanta e brendshme OPP / kartoni jashtë / paleta druri / paleta druri / çdo paketë tjetër speciale sipas kërkesës tuaj
Koha e dërgimit Zakonisht 1-3 javë varet nga sasia juaj
Kushtet e pagesës T/T, L/C, Western Union
Transporti FEDEX, UPS, DHL, TNT, EMS, me ajër, me det, me tren etj.
Port Ningbo ose Shangai

 

Përparësitë tona konkurruese:
 
King Rubber Products Inc ishte e specializuar në fushën e gomës dhe plastike për më shumë se 35 vjet, shërbimet tona kryesore përfshijnë zhvillimin dhe prodhimin e pjesëve dhe kallëpeve gome, pjesëve plastike dhe kallëpeve.
 
Kompania jonë ka forcë të fortë teknike, pajisje teknike të avancuara, mjete të plota testimi dhe menaxhim të cilësisë shkencore.Ne jemi të specializuar në makinën e gomës dhe produktin e gomës. Ne gjithashtu sipas kërkesave të klientëve mund të ofrojmë lloje të ndryshme të përzierjes së gomës.
 
1, 100% Cilësia e produktit
 
2, Përgjigje e Shpejtë ndaj Kuotimeve
 
3, Reagimi i Shpejtë ndaj Urdhrave Urgjente
 
4, Produkte të besueshme dhe mbështetje për klientët
 
5, Njohuri të shkëlqyera për produktin
 
6, Materialet dhe teknologjitë më të fundit të gomës
 
7, Zgjidhje me kosto efektive të pjesëve të gomës

册子(直).cdr册子(直).cdr册子(直).cdr


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Na dërgoni mesazhin tuaj:

    Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni