• 6
  • 10
  • 8

King-gome Solution

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Ne jemi një shërbim të plotë me porosi gomës dhe prodhimeve plastike prodhues.

Në Mbretit gome Products Inc, ne prodhimin e gomës dhe prodhimeve plastike me cilësi të lartë për të përmbushur pjesa më e madhe dhe me porosi kërkesat tuaja. Tradita jonë është për të mbajtur kohën tonë industriale kthesën në minimum, duke na bërë partnerin tuaj të besueshëm prodhimit. Ekipi ynë inxhinier përmbushur kërkesat e ndryshme nga konsumatorët përmes tolerancat dimensionale dhe karakteristikat ideale e produkteve të gatshme, cilësi sigurimin dhe shpërndarjen në kohë të kërkesave të rendit të klientit.

cidunt Mattis, tortor neque adipiscing Diam, një cursus ipsum ante quis turpis. Kontakte ac turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper vel, tincidunt sed, euismod në, nibh.

Kontaktoni King-gome

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne