• 6
  • 10
  • 8

Цар-гума решение

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Ние сме целосна услуга сопствени гума и пластични производи производителот.

На Кралскиот Производи од гума Inc, ние произведуваме високо квалитетни гумени и пластични производи да се задоволат вашите барања рефус и обичај. Нашата традиција е да се задржи нашата индустриска време во исполнување на минимум, овозможувајќи ни да ви биде сигурен партнер за производство. Нашиот тим инженер исполнат различни барања од клиенти преку димензионален толеранции и идеални карактеристики на готови производи, обезбедување на квалитет и навремена испорака на барањата на клиентите со цел.

cidunt Матис, tortor neque adipiscing дијаметар, на онорум ipsum ante quis turpis. Fusce AC turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper Вел, tincidunt сед, euismod во, адаптер.

Контактирајте Кинг-гума

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас